O nas

Spółka WIG-TIG prężnie działa na rynku krajowym i zagranicznym od 2020 roku. Powstała ona na mocnym fundamencie, którym jest wieloletnie doświadczenie dwóch braci. Od samego początku naszej działalności podejmowaliśmy się projektów trudnych i ambitnych. Realizujemy zadania, które wymagają od nas nie tylko ogromnej wiedzy, ale również poświęcenia i pasji. Instalacje wykonywane przez nas są tworzone od podstaw pod klucz. Realizujemy działania począwszy od wypracowania koncepcji, poprzez prace przygotowujące projekt, wykonanie poszczególnych elementów i urządzeń, montaż na miejscu, wykonanie podłączeń elektrycznych i automatycznych oraz uruchomienie instalacji. 

Jedna pasja

Pasja do branży spawalniczej i montażu linii technologicznych ze stali nierdzewnych oraz węglowych połączyła braci Łukasza i Sebastiana, w efekcie czego powstała firma WIG-TIG. Chłopaki darzą się ogromnym zaufaniem i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji, zarówno w sferze prywatnej, jak i w pracy. Nasi pracownicy cechują się zaangażowaniem, rzetelnością, a przede wszystkim bardzo dużym zainteresowaniem branżą spawalniczą. Wyspecjalizowany i pełen pasji zespół jest gotowy do podjęcia się najbardziej nietypowych i wymagających projektów. 

W naszej codziennej pracy stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Priorytetowo traktujemy zadowolenie naszych Klientów, przez co jesteśmy nie tylko elastyczni, ale każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nieustannie stawiamy na rozwój technologiczny, zarówno w obszarze nowych procesów, instalacji, jak i produktów. Pragniemy wykorzystać wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych wykwalifikowanych pracowników do wykonywania każdego projektu na najwyższym poziomie. Nasze instalacje są miarą sukcesu Twojej firmy!

2012

Historia zaczęła się w 2012 roku

W 2012 roku starszy z braci Łukasz Szczęśniak założył jednoosobową działalność gospodarczą i rozpoczął pracę w branży montersko spawalniczej. Na początku swoje projekty realizował na ternie Polski, jednak zaraz później głównie na terenie Niemiec. Dzięki licznym kontaktom bez przerwy podejmował nowe wyzwania, które pozwoliły mu jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności. 

2014

Potem było tylko lepiej…

Niespełna 2 lata później, w 2014 roku w jego ślady poszedł młodszy z braci Sebastian Szczęśniak. Choć z samego początku działał i uczył się  od starszego brata, to  jednak po upływie 2 lat zaczął sam prężnie działać w branży spawalniczej. Niestety w 2016 roku drogi braci rozeszły się. 

2020

Wielki przełom, który wszystko zmienił

Po upływie 4 lat w 2020 roku nastąpił ogromny przełom. Łukasz i Sebastian po wielu latach własnych mniejszych i większych doświadczeń o wielu zrealizowanych projektach uznali, że połączą swoje siły. W ten sposób powstała spółka WIG-TIG. Zgodnie stwierdzili, że najsilniejsi są razem a wzajemnie wsparcie w każdej sytuacji oraz zaufanie nie tylko motywuje ich do działania, ale również poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń w branży, w której działają. Obecnie firma posiada wykwalifikowany personel, który liczy już ok. 50 pracowników. Bracia cenią sobie wykwalifikowanych pracowników. Ufają ich doświadczeniu i starają się zawsze zapewnić dogodne warunki pracy. Każdego pracownika starają się poznać z osobna, sprecyzować jego potrzeby, aby współpraca na każdym etapie byłą wygodna i komfortowa dla obydwu stron.

2022

A dzień dzisiejszy?

Obecnie firma WIG-TIG działa prężnie i efektywnie. Połączenie siły obydwu braci przynosi niesamowite efekty. Ciągle realizowane są nowe zlecenia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzisiaj możemy śmiało przyznać, ze jesteśmy rzetelnym, odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

2023

Jutro pracujemy dla Ciebie

Jedna, ale ogromna pasja do działalności spawalniczej w przemyśle i Nasze doświadczenie daje Nam wiele możliwości, dlatego czekamy na
Ciebie i Twoje zlecenie. Rozpocznijmy współpracę!